Parafia Rzymskokatolicka

pw. św. Józefa Rzemieślnika w Popówku

Archidiecezja Poznańska

Z Maryją w nowe czasy                           pragniemy ufnie iść.                                     

Wołamy: Maryjo, przyjdź do nas

i z nami zawsze idź. 



Parafia Rzymskokatolicka

pw. św. Józefa Rzemieślnika w Popówku

Archidiecezja Poznańska

Z Maryją w nowe czasy                           pragniemy ufnie iść.                                     

Wołamy: Maryjo, przyjdź do nas

i z nami zawsze idź. 



Parafia Rzymskokatolicka

pw. św. Józefa Rzemieślnika w Popówku

Archidiecezja Poznańska

Z Maryją w nowe czasy                           pragniemy ufnie iść.                                     

Wołamy: Maryjo, przyjdź do nas

i z nami zawsze idź. 



Portale i serwisy katolickie

Portal Stolicy Apostolskiej - http://www.vatican.va/

Konferencja Episkopatu Polski - http://www.episkopat.pl/

Archidiecezja Poznańska - http://www.archpoznan.pl/

Opoka – laboratorium wiary i kultury - http:/www.opoka.org.pl/

Katolik – portal katolicki dla wierzących, wątpiących i poszukujących - http://www.katolik.pl/

Serwis Katolickiej Agencji Informacyjnej - http://ekai.pl/

Czytelnia Chrześcijanina - http://www.jezus.pl/

KNC - miesięcznik dla ministrantów - http://www.ministranci.pl/

Biblia Tysiąclecia - http://www.biblia.deon.pl/

Przewodnik Katolicki - http://www.przk.pl/

„L'Osservatore Romano" - http://www.osservatoreromano.va

Słuchamy razem Biblii  -  http://biblijni.pl/

 

Katolickie rozgłośnie radiowe
 

Rozgłośnia Archidiecezji Poznańskiej - Radio Emaus Poznań - http://www.radioemaus.pl/

Rozgłośnia Archidiecezji Przemyskiej – Radio Fara - http://www.radiofara.pl/

Rozgłośnia Archidiecezji Częstochowskiej - Radio Fiat - http://www.radiofiat.com.pl/

Katolicka Rozgłośnia Diecezji Pelplińskiej – Radio Głos - http://www.radioglos.pl/

Radio Niepokalanów – Błękitne Granie - http://www.radioniepokalanow.pl/

Rozgłośnia Diecezji Kaliskiej – Radio Rodzina - http://www.radiorodzina.kalisz.pl/

Rozgłośnia Diecezji Łomżyńskiej – Radio Nadzieja - http://www.radionadzieja.pl/

Radio Katolik - http://www.radiokatolik.pl/

Radio Jasna Góra - http://www.radiojasnagora.pl/

 

Inne ciekawe linki
 
Szkoła Podstawowa im. Bronisława Malinowskiego w Chrustowie - http://www.spchrustowo.oborniki.pl/

Szkoła podstawowa im. Jana Pawła II w Sycynie - http://www.spsycyn.pl/

Parafia Kolegiata Szamotuły - http://www.kolegiata.pl/

Parafia pw. Św. Bartłomieja Ap. w Objezierzu - http://www.objezierze.archpoznan.pl/

Urząd Miejski w Obornikach - http://www.oborniki.pl/

Starostwo Powiatowe w Obornikach - http://powiatobornicki.pl/

 

Wyszukiwarka

Msza św. online

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 52

Wczoraj 73

W tygodniu 52

W miesiącu 1167

Razem 162452